+48 792 350 023
pn–pt: 8:00–16:00

Oddłużenie

Jeżeli masz zobowiązania, których nie jesteś już w stanie regulować. Jeżeli obawiasz się, że komornik może sprzedać twoją nieruchomość za bezcen, skontaktuj się jak najszybciej.

Oddłużanie

Kredyty to bardzo często dobre rozwiązania finansowe, które mogą służyć do realizacji założonych celów. Zdarza się jednak, że potrafią przysporzyć wielu kłopotów i niepotrzebnych wydatków.

Jeżeli masz wrażenie, że doszedłeś już do ściany i nie jesteś w stanie poradzić sobie ze swoimi kredytami warto wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć działać. Nie zwlekaj aż twoimi długami zajmie się bank, to będzie oczywiście mniej korzystne.

NA CZYM POLEGA ODDŁUŻANIE?

Oddłużanie polega na sprzedaży nieruchomości i ruchomości w celu pozyskania środków na obniżenie lub spłatę posiadanych kredytów. W skrócie klient robi to samo co zrobiłby komornik. Różnica polega na tym, że te czynności możesz wykonać na własną rękę i na własnych warunkach, bez konieczności płacenia za usługi komornika i bez narażania na sprzedaż własnego mienia za bezcen.

Wiele osób w celu pozbycia się rat kredytów lub ich znacznego obniżenia, decyduje się na zmianę nieruchomości na mniejszą lub w mniej atrakcyjnej lokalizacji. Zastanów się czy potrzebujesz tak dużego mieszkania, a może warto przeprowadzić się kilka kilometrów dalej od centrum, aby wreszcie pozbyć się zobowiązań, z którymi nie możesz sobie już poradzić.

W tym przypadku naszą rolą jest pomoc w sprzedaży nieruchomości i znalezienie tańszej.  Jeżeli nie pozwoli to na spłatę całości zadłużenia, pomogę obniżyć koszt już posiadanych kredytów przez konsolidacje lub refinansowanie.

Kontakt

Rafał Wojtkowski
Ekspert kredytowy
adres
04-187 Warszawa
ul. Dęblińska 6

Skorzystaj z darmowej konsultacji

Zagwarantuj sobie najtańszy kredyt bez dodatkowych kosztów