+48 792 350 023
pn–pt: 8:00–16:00

Kredyty na budowę domu

Komfortowo zrealizujesz proces budowy bez faktur i konieczności szczegółowego rozliczania kosztorysu.

Kredyty na budowę domu

Decyzja o budowie domu, jest jedną z najważniejszych decyzji podejmowanych w życiu. Dla wielu klientów jest realizacją marzeń, dlatego nie powinna być podejmowana pod wpływem emocji.

Wiem, gdzie kryją się największe koszty związane z budową. Zdobyte doświadczenie podczas współpracy z wieloma klientami przy uzyskaniu kredytu na budowę domu pozwala mi wskazać zbędne koszty i podpowiedzieć jak je ominąć. Dlatego tak ważne jest, aby spotkać się jak najwcześniej, najlepiej jeszcze przed wyborem projektu budowlanego.

Dopasowując kredyt na budowę domu do potrzeb klienta biorę pod uwagę szereg czynników. Najważniejszym z nich jest wybrana technologia, ponieważ w przypadku domów prefabrykowanych i szkieletowych realizacja budowy do stanu deweloperskiego może trwać zaledwie 3 miesiące.

W takim przypadku istotne jest to, by wypłata kredytu nie opóźniała realizacji prac budowlanych, a transze wypłacane były na podstawie inspekcji banku bez konieczności przedstawiania faktur za materiały i robociznę.

Nasi rzeczoznawcy pomogą w przygotowaniu kosztorysu budowy na potrzeby kredytu, biorąc pod uwagę harmonogram prac i kosztorysy proponowane przez wykonawców lub klienta. Warto wiedzieć, że środki na budowę domu możesz wykorzystać tylko tyle, ile potrzebujesz, a resztę możesz zwrócić do banku.

Kontakt

Rafał Wojtkowski
Ekspert kredytowy
adres
04-187 Warszawa
ul. Dęblińska 6

Skorzystaj z darmowej konsultacji

Zagwarantuj sobie najtańszy kredyt bez dodatkowych kosztów